Transact Pro/ Miesnieki uzsāk sezonu ar panākumiem Polijā

22 marts 2018

17. martā Latvijas regbija čempioni “Transact Pro/Miesnieki” aizsāka 2018. gada sezonu, piedaloties starptautiskā turnīrā Polijā, Gņezno. Tur komanda kārtējo reizi apliecināja savu valsts labākās komandas statusu, jo bija vienīgā no Latvijas regbija pārstāvjiem, kas iekļuva finālā.

Grupu posmā gūstot divas uzvaras – pār Polijas čempionu kluba “Poznań” 46-0 otro sastāvu un turnīra rīkotājiem, komandu “Titan” 31-5, – “Transact Pro” sev nodrošināja vietu turnīra pusfinālā.

Sākotnējā posmā Latvijas komandai sanāca mēroties spēkiem ar principiāliem sāncenšiem – Lietuvas komandu, mača gaitā gūstot 7-5, diemžēl pēdējās minūtēs garām tika palaists metiens, piedzīvojot rūgtu sakāvi 7-12.

Pusfinālā spēlējot ar pašreizējiem čempioniem, Polijas klubu “Poznań”, komanda parādīja labāko spēli turnīrā – atzīmē komandas treneris Uldis Bautris. Diemžēl pirmajās spēles minūtēs vadošais spēlētājs Elmārs Šefanovskis guva traumu, un pirmā puslaika  beigās mēs zaudējām ar 7-14, taču Elmārs ir apņēmīgs spēlētājs un, par spīti traumai, rada spēkus turpināt spēli un pat gūt trīs rezultatīvus metienus, kas ļāva mainīt spēles gaitu un uzvarēt ar 26-19.

Diemžēl finālā novājinātais “Transact Pro” vairs nevarēja uzrādīt kvalitatīvu spēli un piekāpās tai pašai Lietuvas komandai ar 22-0.